Webdesign

V oblasti webdesignu, která zahrnuje nejen kreativní zpracování grafiky a designu webových prezentací, jsme doposud realizovali mnoho projektů pro desítky klientů.

Máme zkušenosti a praxi s tvorbou webdesingu od malých firemních a soukromých prezentací až po velké portály a koprorátní weby.

Běžnou součástí dodávky webdesignu je i nakódování XHTML/CSS šablon v té nejvyšší kvalitě, validitě, přístupnosti a odpovídajícím standardům moderního webu.

V případě potřeb klienta rádi do běžné prezentace implementujeme základní nástroje pro snadnou správu obsahu jednotlivých stránek na úrovni editace textů, správy fotografií a dokumentů. Samozřejmostí je i základní SEO optimalizace výsledných stránek.

Zadavatel: Elephant Orchestra a.s.

Doba realizace: 2010

Projekt: www.pojisteno.cz

Cíl projektu: Nakódování přístupných a plně validních XHTML/CSS šablon pro lead generation projekt zaměřený na pojištění. Grafický design byl dodán zadavatelem.

Technologie řešení: XHTML/CSS

Zadavatel: PROFILY, s.r.o.

Doba realizace: 2007

Projekt: www.profily.cz

Cíl projektu: Vytvořit firemní webovou prezentaci, sloužící jako ucelený katalog výrobků s možností vyhledávání dle jejich čísel, použití nebo tvaru. Nasazení na administrační CMS systém pro správu katalogu.

Technologie: XHTML/CSS, PHP, MySQL

Zadavatel: POSITOR s.r.o.

Doba realizace: 2010

Projekt: www.positor.cz

Cíl projektu: Vytvořit moderní, jednoduchou a přehlednou webovou prezentaci společnosti POSITOR s.r.o.

Technologie: XHTML/CSS, jQuery, PHP

Zadavatel: TOP DIAMONDS s.r.o.

Doba realizace: podzim 2011

Projekt: www.topdiamonds.cz

Cíl a realizace projektu: Společnost TOP DIAMONDS s.r.o. je obchodníkem s diamanty a diamantovými šperky. Cílem bylo vytvoření dynamického logotypu, který koresponduje s činností společnosti a navozuje dojem luxusu. Logotyp, vizitky a další propagační materiály korespondují s luxusním designem webu společnosti, který jsme rovněž vytvářeli.

Zadavatel: Venti Media, s.r.o.

Doba realizace: 2009 – současnost

Projekt: dlouhodobá spolupráce v oblasti kódování XHTML/CSS šablon dle grafických návrhů klienta. Jde jak o malé weby, tak weby většího rozsahu, např. www.turisticky.net

Technologie: XHTML/CSS, jQuery

Zadavatel: David Sasín – studio dESIGNbAR

Doba realizace: 2008 – současnost

Projekt: dlouhodobá spolupráce v oblasti kódování XHTML/CSS šablon dle grafických návrhů klienta. Jde jak o malé weby, tak weby většího rozsahu, např. www.kosmetika-fulnek.cz

Technologie: XHTML/CSS, jQuery

Zadavatel: Bavalone s.r.o.

Doba spolupráce: září – listopad 2011

Projekt: www.bavalone.cz

Cíl projektu: Vytvořit moderní firemní prezentaci s nádechem luxusu a důrazem na referenční fotografie. Vytvořit administrační CMS systém pro správu obsahu a fotogalerií. Vytvoření textů a SEO optimalizace. Správa PPC kampaní.

Cílové skupiny: zákazníci, dodavatelé a zaměstnanci společnosti, potencionální zájemci o architektonické, stavební a designové práce týkající se bydlení

Technologie řešení: XHTML/CSS, jQuery, PHP, MySQL

Zadavatel: SCHIMI MEDIA Ltd.

Doba spolupráce: březen 2012

Projekt: Projekt: www.autozine.cz

Cíl projektu: Vytvořit moderní, přehledný a graficky inovativní web pro internetový automobilový magazín. Vytvořit CMS systém pro jednoduché vkládání nových článků a jejich SEO optimalizaci, správce reklamních bannerů atd.

Cílové skupiny: automobiloví fanoušci, řidiči, ženy řidičky, inzerenti, marketingové společnosti hledající vhodné reklamní plochy pro své klienty

Technologie řešení: XHTML/CSS, jQuery, PHP, MySQL, SEO optimalizace

Zadavatel: Město Nový Jičín

Doba spolupráce: listopad 2011

Projekt: Projekt: web Návštěvnického centra – Nový Jičín město klobouků - www.mestoklobouku.cz

Cíl projektu: Cílem bylo vytvořit web Návštěvnického centra Nový Jičín město klobouků. Web je laděn do barev budovy Návštěvnického centra a v celém webu je využito zajímavého detailu, prošívání, jenž má evokovat prošívání klobouků. WEB BYL DODÁN BEZ LOGA. LOGOTYP SI MĚSTO NOVÝ JIČÍN ZAJISTILO U JINÉ SPOLEČNOSTI.

Cílové skupiny: Návštěvníci Nového Jičína, turisté, obyvatelé Nového Jičína

Technologie řešení: XHTML/CSS, jQuery, PHP, MySQL

Zadavatel: Bavalone s.r.o.

Doba spolupráce: podzim 2011 - podzim 2012

Projekt: www.palazzio.cz

Cíl projektu: Vytvořit moderní, designový portál o luxusním bydlení pro bohatou klientelu. Web je na pomezí eshopu a fotogalerie. Vytvořit CMS systém pro vkládání jednotlivých architektonických návrhů a produktů. Jednoduché vkládání článků do blogu a SEO optimalizace.

Cílové skupiny: horních 10 000J

Technologie řešení: XHTML/CSS, jQuery, PHP, MySQL, AJAX

Vybraní klienti

  • PALAZZIO
  • SCHIMI MEDIA Ltd.
  • TOP DIAMONDS s.r.o.
  • Město Nový Jičín
  • BAVALONE s.r.o.
  • PROFILY, s.r.o.
  • Venti Media, s.r.o.
  • David Sasín – studio dESIGNbAR
  • POSITOR s.r.o.

Kontakty

GRADECOM CZ s.r.o.
Sokolovská 827/10
741 01 Nový Jičín

info(at)gradecom.cz