Corporate identity

Značka (corporate identity) tvoří nedílnou součást identity firmy.

Vytváříme nejen snadno zapamatovatelné logotypy, ale i veškeré další důležité prvky. Ty Vás odliší od konkurence. Jedná se o vizitky, tiskoviny, reklamní bannery, newslettery a další propagační materiály, a to v jedinečném souladu tak, aby vždy bylo jasné, že patří právě k Vám.

Zadavatel: GRADECOM CZ s.r.o.

Doba realizace: 2011

Projekt: Tvorba logotypu, vizitek a dalších propagačních materiálů a tiskovin

Cíl a realizace projektu: Cílem bylo vytvoření dynamického, dravého logotypu, který bude vyjadřovat dynamiku a ambice webdevelopment společnosti GRADECOM CZ s.r.o. Vizitky a další materiály plně korespondují s grafikou webu www.gradecom.cz

Zadavatel: PELA CZ, a.s.

Doba realizace: 2009 – současnost

Projekt: Se společností PELA CZ, a.s. dlouhodobě spolupracujeme na grafické přípravě a tvorbě propagačních materiálů, tiskovin, letáků, bilboardů atd.

Zadavatel: Symedia s.r.o.

Doba realizace: 2009 - 2010

Projekt: Jako subdodavatel společnosti Symedia s.r.o. jsme spolupracovali na tvorbě obrázkových bannerů, informačních bannerů a HTML newslleterů pro e-shop shop.sportisimo.cz

Zadavatel: Bavalone s.r.o.

Doba realizace: 2011

Projekt: Tvorba logotypu, vizitek a propagačního letáku

Cíl a realizace projektu: Vytvořit logo stavební společnosti Bavalone s.r.o., které bude symbolizovat podstatu činnosti firmy, což je stavba domů a realizace interiérů. Toto znázorňuje grafický piktogram, který je součástí loga. Vizitky i propagační leták jsou lazeny do stejného designovém stylu, v jakém byl vytvořen web společnosti.

Zadavatel: TOP DIAMONDS s.r.o.

Doba realizace: podzim 2011

Projekt: www.topdiamonds.cz

Cíl a realizace projektu: Společnost TOP DIAMONDS s.r.o. je obchodníkem s diamanty a diamantovými šperky. Cílem bylo vytvoření dynamického logotypu, který koresponduje s činností společnosti a navozuje dojem luxusu. Logotyp, vizitky a další propagační materiály korespondují s luxusním designem webu společnosti, který jsme rovněž vytvářeli.

Zadavatel: SCHIMI MEDIA Ltd.

Doba realizace: březen 2012

Projekt: Tvorba logotypu, vizitek, propagačních tiskovin, polepů na auta, power pointové prezentace pro automobilový magazín www.autozine.cz

Cíl a realizace projektu: www.autozine.cz je automobilový internetový magazín. Konkurentů podobného zaměření je na českém trhu spousta. Většina má lehce zaměnitelný styl designu. Cílem proto bylo vytvoření dynamického a inovativního logotypu, který se bude na první pohled odlišovat od ostatních webů podobného zaměření. Magazín je rozdělen na více samostatných sekcí "Pro ženy", "Top class" a "Offroad" – pro každou sekci bylo vytvořena odlišná varianta logotypu. Krom logotypů jsme pro autozine.cz vytvářeli také grafický návrh vizitek, několik variant různých polepů na auta a jiných grafických tiskovin. Pro autozine rovněž stříháme a upravujeme videa.

Zadavatel: Bavalone s.r.o.

Doba spolupráce: podzim 2011 - podzim 2012

Projekt: www.palazzio.cz

Cíl projektu: Vytvořit moderní, designový portál o luxusním bydlení pro bohatou klientelu. Web je na pomezí eshopu a fotogalerie. Vytvořit CMS systém pro vkládání jednotlivých architektonických návrhů a produktů. Jednoduché vkládání článků do blogu a SEO optimalizace.

Cílové skupiny: horních 10 000J

Technologie řešení: XHTML/CSS, jQuery, PHP, MySQL, AJAX

Vybraní klienti

  • PALAZZIO
  • SCHIMI MEDIA Ltd.
  • BAVALONE s.r.o.
  • TOP DIAMONDS s.r.o.
  • GRADECOM CZ s.r.o.
  • PELA CZ, a.s.
  • Symedia s. r. o.

Kontakty

GRADECOM CZ s.r.o.
Sokolovská 827/10
741 01 Nový Jičín

info(at)gradecom.cz