CMS/CRM

Nedílnou součástí informačních webů a portálů je efektivní správa dat získaných od uživatelů či klientů.

Náš unikátní administrační systém GRADEadmin nabízí nepřeberné množství nástrojů pro práci s databázovými daty, které lze použít pro interní i externí potřeby Vaší firmy či projektu, a přehledně tak spravovat i velké množství různorodých informací.

Zadavatel: SCHIMI MEDIA Ltd.

Doba spolupráce: březen 2012

Projekt: Projekt: www.autozine.cz

Cíl projektu: Vytvořit moderní, přehledný a graficky inovativní web pro internetový automobilový magazín. Vytvořit CMS systém pro jednoduché vkládání nových článků a jejich SEO optimalizaci, správce reklamních bannerů atd.

Cílové skupiny: automobiloví fanoušci, řidiči, ženy řidičky, inzerenti, marketingové společnosti hledající vhodné reklamní plochy pro své klienty

Technologie řešení: XHTML/CSS, jQuery, PHP, MySQL, SEO optimalizace

Zadavatel: Bavalone s.r.o.

Doba spolupráce: podzim 2011

Projekt: CMS administrační systém pro www.bavalone.cz

Cíl a realizace projektu: Cílem bylo vytvořit jednoduchý administrační CMS systém pro vkládání textů a fotogalerií. Web má 3 úrovně menu. Požadavkem byla rozšiřitelnost jednotlivých úrovní o další položky menu. Ke každé položce pak vkládání fotogalerií a jednotlivých fotografií a textů. V CMS rozhraní je dále možno upravovat a přidávat jednotlivé jazykové mutace.

Zadavatel: TOP DIAMONDS s.r.o.

Doba realizace: podzim 2011

Projekt: www.topdiamonds.cz

Cíl a realizace projektu: Společnost TOP DIAMONDS s.r.o. je obchodníkem s diamanty a diamantovými šperky. Cílem bylo vytvoření dynamického logotypu, který koresponduje s činností společnosti a navozuje dojem luxusu. Logotyp, vizitky a další propagační materiály korespondují s luxusním designem webu společnosti, který jsme rovněž vytvářeli.

Zadavatel: Bavalone s.r.o.

Doba spolupráce: podzim 2011 - podzim 2012

Projekt: www.palazzio.cz

Cíl projektu: Vytvořit moderní, designový portál o luxusním bydlení pro bohatou klientelu. Web je na pomezí eshopu a fotogalerie. Vytvořit CMS systém pro vkládání jednotlivých architektonických návrhů a produktů. Jednoduché vkládání článků do blogu a SEO optimalizace.

Cílové skupiny: horních 10 000J

Technologie řešení: XHTML/CSS, jQuery, PHP, MySQL, AJAX

Zadavetel: Město Nový Jičín

Doba spolupráce: listopad 2011

Projekt: CMS administrační systém pro web návštěvnického centra www.mestoklobouku.cz

Cíl a realizace projektu: Cílem bylo vytvořit administrační CMS systém pro web návštěvnického centra Nový Jičín – město klobouků. Administrátor webu může k jednotlivým položkám menu přidávat texty, fotogalerie a další podstránky (články). Položky menu je možné přidávat i mazat. Další prvkem je interaktivní kalendář. K jednotlivým dnům kalendáře je možné přidávat akce a zprávy.

Vybraní klienti

  • PALAZZIO
  • SCHIMI MEDIA Ltd.
  • TOP DIAMONDS s.r.o.
  • Bavalone s.r.o.
  • Město Nový Jičín

Kontakty

GRADECOM CZ s.r.o.
Sokolovská 827/10
741 01 Nový Jičín

info(at)gradecom.cz